Universitetet i Bergen Institutt for fysikk og teknologi - forsiden
    Studier  Forskning  Aktuelt  Organisasjon  Ansatte  Intern informasjon  [English]  
spacer
Organisasjon
Ledelse og utvalg
  Instituttledelse
  Instituttrådet
  Forskerutdanningsutvalg
  Programstyret for studieprogrammene
Fellesenheter
Forskningsgruppene
Kontakt




spacer
Organisasjon >> Ledelse og utvalg >> Instituttledelse 

Instituttledelse for 

Institutt for fysikk og teknologi 

ved Universitetet i Bergen

 

Jan Petter Hansen

Instituttleder

TLF: (+47) 55 58 2760

Janpetter.Hansen@ift.uib.no

Jan Petter Hansen - hjemmeside

Bjarne Stugu

Stedfortreder, Instituttleder

TLF: (+47) 55 58 2769

Bjarne.Stugu@ift.uib.no

 

Grete K. Ersland

Administrasjonssjef

TLF: (+47) 55 58 2759

Grete.Ersland@ift.uib.no

 

Kjartan Olafsson
Undervisningsprogrammer
TLF: (+47) 55 58 2752
Kjartan.Olafsson@ift.uib.no
Kjartan Olafsson - hjemmeside

 

Joakim Nystrand

Nestleder, instituttrådet

TLF: (+47) 55 58 27 76

Joakim.Nystrand@ift.uib.no

 

Svein Njaastad

Leder, e-lab

TLF: (+47) 55 58 27 91

Svein.Njaastad@ift.uib.no

 

spacer
spacer

Søk


Stikkordsøk:
Finn ansatt:
Finn student:



Til UiB
© 2006 Institutt for fysikk og teknologi - Universitetet i Bergen.
Adresse: Allégaten 55, 5007 Bergen
Tlf.: 55 58 28 06, Faks: 55 58 94 40, post@ift.uib.no login